Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Časopis AMOS

09.09.2015
RODINNÉ A ŠKOLNÍ TVOŘENÍ NEJEN S DĚTMI

Co je uvnitř?

Creative Amos je časopis pro kreativní tvorbu. Obsahuje 20 originálních nápadů na výrobu jednoduchých i složitějších výrobků s jejich pracovními postupy. U každého z nápadů nalezneteseznam věcí, které budete k výrobě potřebovat, podrobný popis pracovního postupu krok za krokem a spoustu ilustračních fotografií.Časopis dále obsahuje zajímavé články a reportáže z umělecké oblasti a také něco málo z historie tvoření. A co všechno si podle Tvořivého Amose můžete vyrobit? Od jednoduchých výrobků a dekorací z papíru a lepenky, přes výrobu svíček, figurek a postaviček z nejrůznějších materiálů, až po složitější sádrové či keramické mozaiky.

Chcete si vyrobit svůj vlastní ruční papír, zkusit batikování či malovat na hedvábí? Podle našeho návodu to pro Vás jistě nebude žádný problém. Stačí trocha té šikovnosti a fantazie a pod Vašima rukama budou vznikat krásná a originální umělecká dílka použitelná jako bytový doplněk či zajímavé dárečky pro vaše blízké.

Creative Amos je časopis pro celou Vaši rodinu. Děti se z něj mohou naučit rozvíjet své schopnosti, rodiče zase využít některé výrobky pro originální a praktické zkrášlení svého domova.


Jak vypadá uvnitř?

Časopis je celobarevný formátu 240x220mm o 36 až 40 stranách, pro svoji trvalou hodnotu přímo předurčen k archivaci a zakládání do šanonu. Proto vychází na kvalitním křídovém papíře, vlastní obálka je navíc zpevněna laminováním a tím je zabráněno jeho poškození při samotné práci. K sešití celého čísla jsou použity sponky s očkem, které právě umožňují pohodlné uchování v šanonu.


Jak často Creative Amos vychází?

Časopis Creative Amos je čtvrtletník a můžete jej zakoupit na našich webových stránkách či na objednávkách z našeho katalogu edice Tvořivý AMOS nebo telefonicky. Časopis je také volně distribuován společnostmi Mediaprint Kappa a PNS do prodejních sítí s časopisy. Řada prodejních míst však náš časopis neobjednává a proto pokud jej váš nejbližší prodejce nemá, je potřeba mu sdělit, ať jej pro vás objednává.

Časopis vychází jednou za čtvrt roku, tedy 4x za rok.

Termíny vydání:

Creative AMOS 01 - JARO 1.03.

Creative AMOS 02 - LÉTO 1.06. 

Creative AMOS 03 - PODZIM 1.09.

Creative AMOS 04 - ZIMA 1.12. 


Předplatné pro Českou republiku 
ZDE

Předplatné pro Slovenskou republiku ZDE

 


KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Efkoart s.r.o., Fügnerova 1, 678 01 Blansko, info@efkoart.cz

JavaScript musí být povolen