Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Časopis GOLEM

21.06.2013
KERAMICKÉ TVOŘENÍ PRO KAŽDÉHO.

keramické tvoření pro každého

Časopis Golem nabízí více jak 20 originálních nápadů na tvoření (nejen) z hlíny. V edici Tvořivého Amose tak vznikl další zajímavý projekt pro kreativní tvorbu. Je určen dospělým i dětem, do škol, školek a výtvarných kroužků, začátečníkům, ale i pokročilejším keramikům pro inspiraci a zábavu.

 Jak vypadá uvnitř ?
Časopis je celobarevný formátu 240x220mm o 36 až 40 stranách tištěných na křídovém papíře, obálka je pak lakovaná proti poškození, šití je provedeno tak, aby se časopis dal zakládat do šanonů a vytvořil tak ročníkovou publikaci. Časopis dále obsahuje zajímavé články a reportáže z umělecké oblasti a také něco málo z historie keramiky, slovník pojmů apod. A co všechno si podle Golema můžete vyrobit? Od jednoduchých keramických výrobků a dekorací, přes modelování nejen z hlíny. Dozvíte se také jak pálit keramiku bez použití pece, jak glazovat či vytvářet různé vzory a řadu dalších zajímavostí. Samozřejmostí je u každého nápadu seznam potřebných věcí k výrobě.

Jak často Golem vychází?
Časopis Golem je čtvrtletník a je možné zakoupit hlavně jako předplatné na našich webových stránkách či na objednávkách z našeho katalogu edice Tvořivý AMOS nebo telefonicky. Jednotlivá čísla pouze na našich webových stránkách či ve vybraných knihkupectvích, keramických dílnách a prodejnách s výtvarnými potřebami. Prodejní místa budou zveřejněna na našich webových stránkách. Můžete se tak těšit na čtyři čísla za rok. Nulté číslo vyšlo již v říjnu 2006. První, oficiální, číslo vyšlo 10.1.2007 s podtitulkem ZIMA.

Časopis vychází 4x za rok.

1. ledna - číslo 1 - zima

1. dubna - číslo 2 - jaro

1. července - číslo 3 - léto

1. října - číslo 4 - podzim

Předplatné pro Českou republiku ZDE
Předplatné pro Slovenskou republiku ZDE


KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Efkoart s.r.o., Fügnerova 1, 678 01 Blansko, info@efkoart.cz

JavaScript musí být povolen